Zasady rekrutacji

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: brak ofert pracy

Jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie?

  • Wysłanie CV i listu motywacyjnego, który ma nas przekonać, że jesteś najlepszym możliwym kandydatem na to stanowisko – uwielbiamy czytać listy motywacyjne bo z listu motywacyjnego przygotowanego indywidualnie do każdego oferowanego stanowiska pracy można poznać kandydata lepiej niż z wypieszczonego CV przygotowanego wg dostępnych w sieci szablonów – a my szukamy ludzi nieprzeciętnych!
  • Krótka rozmowa telefoniczna lub przez Skype/MS Teams/Cisco Webex Meeting – to wstępny screening kandydatów wybranych do dalszego etapu rekrutacji na podstawie przesłanych dokumentów. Chcemy Cię usłyszeć i zrozumieć, jak pasujesz do przesłanych dokumentów.
  • Spotkanie bezpośrednie lub przez Skype/MS Teams/Cisco Webex Meeting z włączoną kamerą trwające około 1 h – po odrobieniu przez nas lekcji chcemy zadać Ci wiele ważnych dla nas pytań, aby poznać dokładnie Twoją historię zawodową i potencjał, który w Tobie jest. Będziemy też Cię pytać o Twoje oczekiwania co do ewentualnej współpracy, w tym o oczekiwania płacowe i pozapłacowe. O spotkaniu będziesz wiedział wcześniej więc będziesz się mógł przygotować.
  • Assesement center (przy niektórych stanowiskach) – kilkugodzinne spotkanie z zadaniami indywidualnymi i grupowymi w finalnej wybranej grupie kandydatów
  • Decyzja o zatrudnieniu i przesłanie projektów dokumentów formalnych.
  • Podpisanie dokumentów o współpracy i rozpoczęcie procesu wprowadzenia na stanowisko i do firmy, czyli tzw. onboarding. Będziesz miał swojego indywidualnego mentora, który zrobi wszystko, aby Twój proces wdrożenia był jak najlepszy.

Pozostańmy w kontakcie – prześlij swoje CV + LM na adres: rekrutacja@satroecg.pl

Zachęcamy do śledzenia zakładki satroecg.pl/praca i naszych profili w mediach społecznościowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Analiza SATRO ECG
ul. Solskiego 14
62-040 Puszczykowo
E-Mail: info@satroecg.pl

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą naukową oraz biznesową w zakresie oprogramowania do Analizy SATRO ECG.

Copyrights © Analiza SATRO ECG 2020